Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Spółka w mediach

Kim jesteśmy

Spółka w mediach

[2011-02-22] NOWOŚCI

Raport z zimnego miasta - Niskie temperatury utrzymają się w Toruniu do końca tygodnia. Ciepła, prądu i wody nie powinno zabraknąć (...)

więcej...

[2010-12-01] NOWOŚCI

Jesienna zima dobrze trzyma - Mróz zadomowił się w Toruniu na dobre, dlatego Cergia SA zwiększyła ogrzewanie o sto procent (...)

więcej...

[2010-05-18] NOWOŚCI

Gdzie ten piękny, ciepły maj? - Jedni zyskują, natomiast inni tracą na wyjątkowo zimnym w tym roku piątym miesiącu w roku (...)

więcej...

[2009-10-22] Gazeta Pomorska

Wypowiadamy wojnę dymowi - Kiedy wreszcie sąsiedzi przestaną nas truć? - pyta Justyna Jędrzejewska z Torunia. Sposobem na mieszkańców, którzy palą w piecach odpadami, mogą okazać się kontrole planowane przez straż miejską.(...)

więcej...

[2009-10-03] NOWOŚCI

Zimniej za oknem, cieplej przy kaloryferze - Władze większości toruńskich spółdzielni mieszkaniowych nie czekają na powrót złotej jesieni (...)

więcej...

[2009-09-18] Gazeta Pomorska

Na Starówce będzie coraz mniej dymu - W poniedziałek na rogu ul. Chełmińskiej i Franciszkańskiej rozpocznie się wymiana starego systemu ogrzewania na miejską sieć ciepłowniczą (...)

więcej...

[2009-09-07] Gazeta Wyborcza Toruń

Ogrzeje nas biomasa, Cergia inwestuje miliard - Toruńska Cergia szykuje się do budowy dwóch nowych elektrociepłowni wykorzystujących m.in. biomasę. Większa może kosztować nawet miliard złotych. Miałaby powstać w 2014 r. przy ul. Ceramicznej, gdzie znajduje się elektrociepłownia EC-1 (...)

więcej...

[2009-05-13] Gazeta Wyborcza

Dadzą pieniądze na zmianę ogrzewania - Toruńska Energetyka Cergia zachęca mieszkańców Starówki do porzucenia pieców i przyłączenia się do sieci miejskiej(...)

więcej...

[2009-01-27] NOWOŚCI

Miasto rozdzieliło sportową kasęDotacje. Najwięcej pieniędzy tym razem trafiło do hokeistów, koszykarek i piłkarzy nożnych Elany (...)

więcej...

[2008-09-17] Gazeta Wyborcza Toruń

Spółdzielnie zleciły włączenie ogrzewania - Rusza sezon grzewczy w największych toruńskich spółdzielniach mieszkaniowych. Spółdzielnia Na Skarpie już uruchomiła ogrzewanie, a pozostałe spółdzielnie zrobią to do końca tygodnia (...)

więcej...

[2008-08-27] Gazeta Pomorska

Miasto wciąż zanieczyszczone - Do końca 2015 roku ze Starówki powinny zniknąć wszystkie piece węglowe. Tym samym ma zostać ograniczona emisja szkodliwych pyłów (...)

więcej...

[2008-06-18] Gazeta Wyborcza

Nad toruńską Starówką będą mniej dymić - Za 10 lat znad centrum Torunia znikną dymy z kominów. Wszystko za sprawą programu "Zero emisji dla Starówki", który od przyszłego roku wspólnie z miastem chce realizować Cergia (...)

więcej...

[2008-03-13] NOWOŚCI

W piecu palą wierzbą - Przełom w miejskiej sieci ciepłowniczej (...)

więcej...

[2008-03-13] NOWOŚCI

Toruń ogrzewany chrustem - Zapowiada się prawdziwa rewolucja w miejskiej sieci energetycznej. Rolnicy zacierają ręce (...)

więcej...

[2008-01-11] NOWOŚCI

Zamienili stary piec na nowoczesną miejską sieć - W połowie ub.r. Cergia, zawiadująca toruńską siecią ciepłowniczą, wyłożyła 100 tys. zł na zachętę dla mieszkających na starówce, aby zlikwidowali piece i przyłączyli się do miejskiego ciepłociągu (...)

więcej...

[2008-01-09] NOWOŚCI

Stolica kultury w kłębach smogu - Sprawa jest poważna. Toruńczycy powinni się zaopatrzyć w maski przeciwgazowe. Emisja tzw. pyłu zawieszonego stawia nas w rzędzie miast o największym zanieczyszczeniu powietrza (...)

więcej...

[2007-09-24] NOWOŚCI

SEZON GRZEWCZY TO JUŻ POJĘCIE ANACHRONICZNE - Na szczęście, wojewodowie przestali już decydować o tym, czy w naszych mieszkaniach jest już ciepło, czy zimno. Czasy, w których decyzje o rozpoczęciu, bądź zakończeniu sezonu grzewczego podejmowane były na szczeblu rządowym, dawno już, na szczęście minęły (...)

więcej...

[2007-09-17] NOWOŚCI

JUŻ GOTOWI DO GRZANIA - Cergia w każdej chwili może zacząć dostarczać ciepło. To właściciele i administratorzy budynków decydują o tym, kiedy włączyć ogrzewania w swoich obiektach. (...)

więcej...

[2007-06-19] NOWOŚCI

ZERO EMISJI PYŁÓW NA STARÓWCE - Toruńska Energetyka Cieplna zachęca torunian do tego, by zastępowali kaflowe piece kaloryferami. Po 3,5 tysiąca złotych Toruńska Energetyka Cieplna Cergia (następca OPEC-u) jest gotowa dać każdemu mieszkańcowi Starówki na zmianę sposobu ogrzewania (...)

więcej...

[2006-05-06] NOWOŚCI

Gorące kaloryfery na życzenie - W czwartek w całym mieście zakończył się sezon grzewczy. Jednak w razie potrzeby ciepłownicy mogą ponownie włączyć kaloryfery (...)

więcej...

[2006-03-27] Gazeta Prawna

Konsolidacja na toruńskim rynku ciepła - W lutym br. nastąpiło połączenie dwóch) spółek ciepłowniczych Elektrociepłowni Toruń SA z Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej Toruń Sp. z o.o. Utworzone nowe przedsiębiorstwo działa pod nazwą Toruńska Energetyka Cergia Spółka Akcyjna. (...)

więcej...

[2006-03-01] Nasze Rubinkowo

Toruńska Energetyka Cergia SA - połaczenie PEC Toruń i EC Toruń - Od 1 lutego 2006 roku funkcjonuje już Toruńska Energetyka Cergia Spółka Akcyjna, nowe przedsiębiorstwo energetyczne w Toruniu (...)

więcej...

[2006-02-07] Gazeta Wyborcza

Połączenie EC Toruń i PEC - Szefowie obu firm twierdzą, że dzięki połączeniu powstanie silne przedsiębiorstwo, które będzie lepiej służyć swoim klientom (...)

więcej...

[2006-02-07] NOWOŚCI

Cergia grzeje pół Torunia - Ceny mają rosnąć wolniej niż inflacja. W poniedziałek zarząd nowej spółki Cergia SA oficjalnie przedstawił swoje plany na przyszłość (...)

więcej...

[2006-02-07] RZECZPOSPOLITA

Duża firma ma dostarczać tanie ciepło - Toruńska Energetyka Cergia powstała z połączenia dwóch spółek ciepłowniczych. W planach ma m.in. zbudowanie elektrowni (...)

więcej...

[2006-02-07] cire.pl

Powstała Toruńska Energetyka Cergia - Z połączenia Elektrociepłowni Toruń i Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Toruń powstała Toruńska Energetyka Cergia (...)

więcej...

[2006-02-07] TVP3

Napięcie rośnie - Nowa firma i nazwa, ale czy nowe ceny. Działalność rozpoczyna spółka Cergia - efekt konsolidacji Elektrociepłowni Toruń i Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Z jej usług korzysta prawie połowa torunian (...)

więcej...