Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Aktualności » Informacja z dn. 27.02.2008 r.

Kim jesteśmy

Aktualności

Informacja z dn. 27.02.2008 r.

Cergia SA na Targach "INVEST-TOR 2008"


Po raz kolejny Cergia SA uczestniczyć będzie w Targach Budownictwa i Targach Mieszkaniowych "Od działki po dom 2008" oraz Kujawsko-Pomorskich Targach Inwestycyjnych "INVEST-TOR 2008", które odbędą się w dniach 1-2 marca w Centrum Targowym Park przy Szosie Bydgoskiej 3 w Toruniu.
Przypomnijmy, w ubiegłym roku podczas targów ciepło sieciowe produkowane i dostarczane przez Toruńską Energetykę Cergia SA otrzymało wyróżnienie, a nasz produkt został uznany za jeden z najlepszych.

W Targach Budownictwa i Targach Mieszkaniowych "OD DZIAŁKI PO DOM 2008" udział wezmą producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, a także projektanci i firmy wykonawcze. Zaprezentowane będą także produkty i rozwiązania z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych. Bogatą ofertę zaprezentują deweloperzy, banki, agencje obrotu nieruchomości i instytucje ubezpieczeniowe, jak również firmy działające w branży ogrodniczej, a w szczególności hodowcy drzewek, krzewów, kwiatów ogrodowych i domowych, producenci wyposażenia ogrodów i akcesoriów ogrodniczych oraz firmy zajmujące się projektowaniem terenów zielonych.

Równolegle z targami "OD DZIAŁKI PO DOM 2008" odbędą się Kujawsko Pomorskie Targi Inwestycyjne "INVEST-TOR 2008", podczas których poznamy plany inwestycyjne dla miast, gmin i regionów, specjalnych stref ekonomicznych, inwestorów i deweloperów, branży nieruchomości oraz instytucji finansowych. Głównymi odbiorcami targów są przedstawiciele branż związanych z szeroko pojętym rynkiem inwestycyjnym i nieruchomości.

Ciepło sieciowe Cergii znajdzie się zatem w elitarnym gronie najlepszych produktów i usług. Będziemy promować przytulne ciepło sieciowe, jako najbardziej komfortowe, ekologiczne konkurencyjne cenowo i dostępne przez cały rok!!! Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w dniach 1-2 marca w Centrum Targowym Park przy Szosie Bydgoskiej 3.