Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Aktualności » Informacja z dn. 3.03.2008 r.

Kim jesteśmy

Aktualności

Informacja z dn. 3.03.2008 r.

"Ciepło przez cały rok" - wśród najlepszych produktów!


Produkt "Ciepło przez cały rok" oferowane odbiorcom przez Toruńską Energetykę Cergia SA zdobyło wyróżnienie w konkursie na "Produkt Targów" podczas Targów Budownictwa "OD DZIAŁKI PO DOM" 2008 oraz Kujawsko-Pomorskich Targów Inwestycyjnych "INVEST-TOR 2008 w Toruniu, które odbyły się w dniach 1- 2 marca.Stoisko targowe Toruńskiej Energetyki Cergia SA Dyplom i pamiątkowy medal za wyróżniony na Targach produkt Cergii - "Ciepło przez cały rok" Stoisko targowe Toruńskiej Energetyki Cergia SA

Wyróżnienie targowe to prestiż dla naszego produktu. Jego przyznanie wiąże się z zaufaniem społecznym organizatorów Targów, jak i samych wystawców. Wśród kryteriów, którymi kierowała się Komisja Konkursowa przy wyborze laureatów była jakość produktu, jego konkurencyjność, nowatorstwo na rynku oraz proces produkcji. Jesteśmy wśród najlepszych!

Cergia SA dokłada starań, aby zapewnić swoim Klientów i odbiorcom ciepła sieciowego satysfakcję i komfort. W tym celu proponujemy Klientom produkt "ciepło przez cały rok". Na życzenie klienta dostarczymy ciepło o każdej porze roku, również podczas chłodnych i wietrznych dni wiosny, lata i jesieni. To nasz klient decyduje o tym kiedy włączyć ogrzewanie w jego domu. Wystarczy kontakt właściciela lub administratora budynku z Cergią SA. My jesteśmy gotowi!

Podczas tegorocznej edycji targów, halę targową odwiedziło kilka tysięcy osób, które mogły odnaleźć tam wszystko co jest potrzebne przy budowie domu lub kupnie własnego M. Zostały pokazane też nowoczesne produkty i rozwiązania techniczne w zakresie instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych, a w tym oferta Cergii SA.

Warto dodać, że w ubiegłorocznych Targach Budownictwa produkt Cergii - ciepło sieciowe - również uzyskało wyróżnienie.