Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Aktualności » Informacja z dn. 2.04.2008 r.

Kim jesteśmy

Aktualności

Informacja z dn. 2.04.2008 r.

Przytulne ciepło przez cały rok!

Dla zadowolenia i komfortu cieplnego naszych klientów Cergia SA proponuje "ciepło przez cały rok". Nasza oferta umożliwia korzystanie z ogrzewania zawsze wtedy, kiedy tylko warunki atmosferyczne będą tego wymagać, także wiosną i latem. Niewielkie dogrzewanie mieszkań jest szczególnie istotne zwłaszcza w okresie wiosennym, kiedy to występują duże różnice temperatur w ciągu kilku dni czy nawet w ciągu doby. Niskie zewnętrzne temperatury wpływają wówczas niekorzystnie na nasze samopoczucie a nawet zdrowie.

Systematycznego wygrzewania pomieszczeń jest wbrew pozorom bardziej ekonomiczne niż gwałtowne ogrzewanie pomieszczeń wyziębionych. Koszty korzystania z ciepła przez cały rok są niewielkie. W przypadku standardowego budynku wielorodzinnego (trzy klatki, cztery pietra) klient ponosi roczne koszty większe jedynie o 1,6% od dotychczasowych opłat. Daje to sumę ok. 25 zł na mieszkanie w skali roku - co daje ok. 2 zł miesięcznie. Ciepło przez cały rok to racjonalne rozwiązanie nie tylko dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia, ale i domowego budżetu.

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu technicznemu i organizacyjnemu Cergia może dostarczać ciepło przez cały rok na życzenie klienta. Nowoczesna aparatura zainstalowana w węzłach cieplnych pozwala na płynną regulację ilości podawanego ciepła w zależności od temperatury zewnętrznej i potrzeb odbiorców. Urządzenia automatycznie, zgodnie z ustawionymi parametrami, uruchamiają lub wstrzymują ogrzewanie budynku. Decyzję o ustaleniu parametrów włączenia i wyłączenia ciepła w dowolnym momencie roku podejmują właściciele i zarządcy budynków.

My jesteśmy gotowi przez cały rok!

Na wszelkie pytania udzielą Państwu odpowiedzi opiekunowie Klienta i pracownicy Biura Obsługi Klienta Toruńskiej Energetyki Cergia SA, ul. M. Skłodowskiej-Curie 41, tel. 056 65 94 340, e-mail: bok@cergia.pl, www.cergia.pl