Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Aktualności » Informacja z dn. 1.03.2009 r.

Kim jesteśmy

Aktualności

Informacja z dn. 1.03.2009 r.

Zamień kotłownie na ciepło sieciowe!

Niestabilne ceny oleju, rosnące ceny gazu czy powracające w prasie jak bumerang informacje o ograniczeniu dostaw gazu sprawiły, że ciepło sieciowe jest bardziej atrakcyjne dla inwestorów. Oferta Toruńskiej Energetyki Cergia SA skierowana jest do planujących budowę nowych obiektów jaki i tych którzy poszukują bardziej korzystnego sposobu ogrzewania.

Odbiorcy coraz większą wagę przywiązują do niezawodności i bezpieczeństwa dostawy ciepła. Toruńska Energetyka Cergia SA gwarantuje swoim Klientom dostawy ciepła niezależnie od sytuacji na rynku paliw czy warunków pogodowych.

Ciepło sieciowe to również bezpieczeństwo jego użytkowania. Pozwala uniknąć instalacji i zbiorników z gazem lub olejem, nie ma pieców i kotłów, nie ma specjalnej instalacji elektrycznej z dużymi obciążeniami energetycznymi. Jest tylko ciepła woda.

Wybór ciepła sieciowego zamiast kotłowni to także sposób na likwidację bardzo szkodliwej dla środowiska i zdrowia mieszkańców niskiej emisji w miastach pochodzącej głównie z indywidualnych palenisk domowych.

Jednocześnie ciepło sieciowego to gwarancja stabilnej i konkurencyjnej ceny.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z Wydziałem Rozwoju naszej Spółki!

/tel.056 6594 333, 056 6594 338/