Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Aktualności » Informacja z dn. 16.11.2009 r.

Kim jesteśmy

Aktualności

Informacja z dn. 16.11.2009 r.

"Ciepło przez cały rok" laureatem XIX Edycji Medalu Europejskiego

"Ciepło przez cały rok" oferowane odbiorcom przez Toruńską Energetykę Cergia SA zyskało akceptację Komisji Weryfikacyjnej i nasza Spółka znalazła się w gronie laureatów XIX Edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów.


Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem promującym ideę Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorców. Jego celem jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania.

Organizatorami konkursu są Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club.
Od dziewięciu lat, w kolejnych edycjach wyróżniane są produkty i usługi, które spełniają standardy europejskie. Komisja Weryfikacyjna oceniając "Ciepło przez cały rok" brała pod uwagę dynamikę rozwoju naszej Spółki, zdobyte nagrody i certyfikaty, a także sposób, w jaki wykorzystujemy możliwości, jakie daje członkostwo w Unii Europejskiej.

"Ciepło przez cały rok" nie jest naszym pierwszym produktem wyróżnionym tym prestiżowym medalem. Wytwarzane przez nas ciepło i energia elektryczna otrzymały Medal Europejski w latach 2002, 2005 i 2006.