Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Aktualności » Informacja z dn. 15.03.2010 r.

Kim jesteśmy

Aktualności

Informacja z dn. 15.03.2010 r.

Cergia na toruńskich Targach!

W tym roku już po raz czwarty uczestniczyliśmy w Toruńskich Targach Budowlanych "OD DZIAŁKI PO DOM" oraz Kujawsko-Pomorskich Targach Inwestycyjnych "INVEST-TOR".

W dniach 13-14 Centrum Targowym PARK odwiedziło kilka tysięcy osób, które mogły odnaleźć tam wszystko co jest potrzebne przy budowie domu lub kupnie własnego mieszkania. W hali targowej można było zapoznać się z nowoczesnymi produkt, usługami i rozwiązaniami technicznymi w zakresie instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych - w tym z ofertą Cergii SA. Bogatą ofertę zaprezentowali deweloperzy, banki, agencje obrotu nieruchomościami. Było można również spotkać firmy, które doradzały jak zaprojektować przydomowy ogród.

Na stoisku Cergii przekazywaliśmy wszystkim zainteresowanym informację na temat zalet ciepła z miejskiej sieci ciepłowniczej, możliwości przyłączenia się a zwłaszcza szerokiej oferty usług okołociepłowniczych. Nasze usługi spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

Udział w Targach był doskonałą okazję do bezpośredniego kontaktu z klientami. Mieliśmy okazję porozmawiać zarówno z obecnymi odbiorcami ciepła jak i potencjalnymi klientami. Wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy!