Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Aktualności » Informacja z dn. 31.03.2011 r.

Kim jesteśmy

Aktualności

Informacja z dn. 31.03.2011 r.

Cergia na toruńskich Targach

Kliknij by zobaczyć powiększenie

Zdjęcie 1.
Oficjalne otwarcie Targów

Mieszkańcy po raz kolejny dopisali! Z ekspozycją wystawców Targów Budownictwa i Targów Mieszkaniowych "OD DZIAŁKI PO DOM" i Kujawsko Pomorskich Targów Inwestycyjnych "INVEST-TOR" 2011, które odbyły się w Toruniu w dniach 26-27 marca, zapoznało się aż kilkanaście tysięcy osób.


Cergia, uczestnicząca w Targach już po raz piąty, na swoim stoisku zachęcała do wyboru ciepła sieciowego jako bezpiecznego, niezawodnego i ekologicznego systemu grzewczego. Prezentowaliśmy również najnowsze usługi okołociepłownicze z naszej bogatej oferty usług dodatkowych.

Kliknij by zobaczyć powiększenie

Zdjęcie 2.

Stoisko Cergii
z Markiem Raczkowskim
z Wydziału
Rozwoju Rynku Ciepła

Tematyka targów obejmowała wszystkie etapy realizacji inwestycji budowlanej od projektowania do wykończenia. Dodatkowo producenci zaprezentowali szeroką gamę wyrobów budowalnych i wyposażenia wnętrz.

Swoją ofertę przedstawiły także firmy z branży m.in. instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej. Wśród wystawców znalazły się stoiska firm zajmujących się wykończeniem i wyposażeniem łazienek, wyposażeniem ogrodów oraz firmy zajmujące się projektowaniem terenów zielonych.

Zwiedzający mogli również zapoznać się z bogatą ofertą deweloperów, agencji obrotu nieruchomościami oraz banków i instytucji ubezpieczeniowych.

Spotkania przedstawicieli Cergii zarówno z klientami i użytkownikami ciepła były doskonałą okazją do przekazania informacji na temat oferty Cergii, wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów handlowych. Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy!