Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Aktualności » Informacja z dn. 26.03.2012 r.

Kim jesteśmy

Aktualności

Informacja z dn. 26.03.2012 r.

Cergia po raz szósty na toruńskich Targach!

Już po raz szósty uczestniczyliśmy w Toruńskich Targach Budowlanych "OD DZIAŁKI PO DOM" oraz Kujawsko-Pomorskich Targach Inwestycyjnych "INVEST-TOR". Targi, na których ponad 90 wystawców zaprezentowało swoje produkty i usługi, cieszą się corocznie dużą popularnością -
w tym roku w ciągu dwóch dni odwiedziło Centrum Targowe aż kilka tysięcy osób.


Kliknij by zobaczyć powiększenie

Swoją ofertę w Centrum Targowym PARK w dniach 17-18 marca zaprezentowali wystawcy działający w branżach: budownictwa, instalacyjnych (sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych), wyposażenia wnętrz, pracowni projektowych a także deweloperów, agencji obrotu nieruchomościami i banków. Można było obejrzeć wiele nowości i rozwiązań, które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku. Targi były również okazją do zapoznania się z ofertą planów inwestycyjnych dla miast, gmin i regionów. Pracownicy handlowi Cergii przekazywali odwiedzającym informacje na temat możliwości przyłączenia oraz prezentowali szeroki pakiet usług i produktów okołociepłowniczych, będący w ofercie Spółki.


Podczas Targów mieliśmy okazję porozmawiać zarówno z obecnymi odbiorcami ciepła jak i potencjalnymi klientami, pokazując im korzyści korzystania z ciepła sieciowego. Udział w Targach był doskonałą okazję do bezpośredniego kontaktu z klientami. W ciągu dwóch dni Targi odwiedziło kilka tysięcy osób. Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy!