Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Aktualności » Informacja z dn. 26.03.2012 r.

Kim jesteśmy

Aktualności

Informacja z dn. 17.05.2012 r.

Korzystaj z ciepła przez cały rok!

Możesz cieszyć się ciepłem sieciowym przez cały rok! Cergia zapewni Tobie ciepło podczas chłodnych dni wiosny czy zimnych letnich wieczorów. Ciepło przez cały rok to gwarancja zdrowia, dobrego samopoczucia jak i oszczędności związanych z remontami elewacji.

Za oknami wiosna a temperatura powietrza z dnia na dzień jest coraz wyższa. Jednak ostatnie dni przywitały nas zimnymi rankami i wieczorami a w naszych mieszkaniach zrobiło się chłodno i wilgotno. Czy możemy liczyć na to, że wpadające przez okna słońce będzie ogrzewać nasze mieszkania przez cały okres wiosenno-letni? Raczej nie. Zdecydowanie lepiej powierzyć to zadanie nam!

 

Ciepło przez cały rok!

Toruńska Energetyka Cergia SA, dbając o komfort Klientów, oferuje "Ciepło przez cały rok".

Możecie Państwo korzystać z ogrzewania zawsze wtedy, gdy warunki atmosferyczne będą tego wymagać. Nawet wiosną i latem kiedy zdarzają się chłodniejsze dni, a niskie temperatury zewnętrzne niekorzystnie wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie.

My jesteśmy gotowi!

 

Jak to działa?

"Ciepło przez cały rok" zapewnia samoczynne włączenie się procesu grzania wówczas, gdy temperatura na zewnątrz spada poniżej określonego przez Państwa poziomu. Ogrzewanie automatycznie się wyłączy, jeżeli na zewnątrz temperatura wzrośnie.

Nowoczesna aparatura zainstalowana w węźle płynnie reguluje ilość ciepła w zależności od temperatury zewnętrznej i Państwa potrzeb.

 

Ile to kosztuje?

Korzystając z "Ciepła przez cały rok" węzeł pozostaje w gotowości do pracy niezależnie od pory roku. Samo pozostawienie włączonego węzła nie powoduje dodatkowych kosztów. Płacimy tylko za dostarczone ciepło z którego faktycznie skorzystaliśmy, co więcej każdorazowa zmiana ustawień automatyki pogodowej zgodnie z życzeniem klienta jest bezpłatna.

 

Dla kogo?

Oferta ta skierowana jest do Klientów, którzy są właścicielami lub zarządzają obiektami wyposażonymi w indywidualne węzły cieplne z automatyczną regulacją pogodową ich pracy .

 

Jakie są zalety "Ciepła przez cały rok"?

  • Zwiększenie satysfakcji mieszkańców poprzez poprawę ich komfortu, samopoczucia oraz zdrowia,
  • Brak konieczności ciągłego obserwowania warunków pogodowych i podejmowania decyzji o "włączeniu / wyłączeniu ogrzewania",
  • W okresach przejściowych (początek wiosny/koniec lata) nie dopuszczamy do wyziębienia elementów konstrukcyjnych budynków,
  • Okresowo osuszamy "wilgotne łazienki".

 

Jak skorzystać z "Ciepła przez cały rok"?

Aby skorzystać z programu należy wystąpić do Cergii z pisemnym wnioskiem, w którym należy podać zewnętrzne temperatury włączenia i wyłączenia ogrzewania. Klient posiadający indywidualny węzeł cieplny sam może decydować kiedy ma być ciepło w jego domu. Mieszkańcy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych powinni zgłosić się do administratora lub zarządcy budynku.

Do Państwa dyspozycji są pracownicy Biura Obsługi Klienta Cergii SA, którzy odpowiedzą na Państwa pytania.

 

Toruńska Energetyka Cergia SA

Biuro Obsługi Klienta

ul. Ceramiczna 6

tel. 56 659 43 40, bok@cergia.pl