Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Aktualności » Informacja z dn. 21.08..2013 r.

Kim jesteśmy

Aktualności

Informacja z dn. 31.03.2014 r.

WYRÓŻNIENIE DLA TELEMETRII na toruńskich Targach!

Usługa "Telemetria - system monitorowania dostaw ciepła" została doceniona przez komisję targową i otrzymała wyróżnienie w konkursie na najlepszy produktu IX Targów "OD DZIAŁKI PO DOM".

PGE Toruń S.A. uczestniczył w toruńskich Targach Budowlanych już po raz ósmy. Tysiące mieszkańców Torunia mogło zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z branży budowlanej, sanitarnej, grzewczej, pracowni projektowych, firm wykonawczych.

PGE Toruń S.A. zaprezentował w tym roku ofertę usług okołociepłowniczych, ze szczególnych uwzględnieniem usługi "Telemetria dla Klienta - system monitorowania dostaw ciepła". To innowacyjna usługa gwarantująca Klientom wiele korzyści i pozwalająca na jeszcze efektywniejszą gospodarkę ciepłem. Najważniejsze zalety i korzyści proponowanej to:

  • stały dostęp do aktualnych parametrów dostarczanego do budynku ciepła,
  • możliwość dokonania bieżącej analizy pracy węzła cieplnego oraz instalacji wewnętrznej,
  • stały monitoring zapotrzebowania na ciepło i jego wykorzystania,
  • wykonanie analiz wszystkich parametrów w dostępnym zakresie historycznym.

 

 

Usługa "Telemetria dla Klienta - system monitorowania dostaw ciepła" - otrzymała wyróżnienie w konkursie na produkt Targów. Jury oceniające produkty konkursowe doceniło innowacyjność i funkcjonalność usługi.

Spotkanie z Klientami i użytkownikami ciepła było doskonałą okazją do zaprezentowania naszych produktów i usług, wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów i relacji.

 

Kliknij by zobaczyć powiększenie

 

 

Kliknij by zobaczyć powiększenie

 

Kliknij by zobaczyć powiększenie