Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Aktualności » Informacja z dn.9.09.2014 r.

Kim jesteśmy

Aktualności

Informacja z dn. 9.09.2014 r.

Ponad 300 osób zwiedzających PGE Toruń S.A. podczas Dnia otwartego!

W minioną sobotę (6.09) otworzyliśmy swoje "podwoje" dla mieszkańców Torunia. Dzień otwarty w PGE Toruń S.A. odbywał się pod hasłem "Z nami bezpiecznie!" - i jego celem była promocja ciepła sieciowego jako bezpiecznego sposobu ogrzewania, bezpieczeństwa dostaw ciepła oraz bezpiecznej pracy.
 
Mimo wielości różnych imprez, które tego dnia organizowane były w Toruniu, część mieszkańców wybrała przyjazd do PGE Toruń S.A., chcąc poznać tajniki produkcji i dostawy ciepła. Jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia, utworzyła się grupa zainteresowanych, którzy z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie "Dnia otwartego".
Ponad 300 mieszkańców z zainteresowaniem słuchało przewodników, którzy oprowadzali gości po głównych punktach elektrociepłowni. Podczas dnia otwartego mieszkańcy mogli również zobaczyć i dowiedziecie się do czego służy węzeł ciepłowniczy, jak wyglądają nowoczesne preizolowane rury ciepłownicze oraz co to jest system telemetrii. Był tez punkt pt. "Przyjdź z fakturą", w którym wyjaśniano kwestie rozliczeń za ciepło - co to jest opłata stała i zmienna, jak oszczędzić ciepło - to były główne pytania odwiedzających.
Podczas dnia otwartego, zgodnie  tematyką, nauczaliśmy za pośrednictwem Harcerskiego Klubu Ratowniczego,  jak udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu.
Najmłodsi uczestnicy również doskonale się bawili w  licznych konkursach, zabawach tanecznych prowadzonych przez niestrudzonego animatora "Juliana". Ponadto mogli samodzielnie zrobić eko-zabawki wykorzystując do tego odpady. Pokazy strażackie, nauka użycia gaśnic, wóz strażacki oraz wata cukrowa w kolorach logo to  kolejne atrakcje, które przyciągnęły wielu najmłodszych uczestników Dnia otwartego.
Każdy uczestnik sobotniej imprezy otrzymał pamiątkowy upominek z logo EDF.
 
Niewątpliwie ta forma relacji z mieszkańcami wzmacnia wizerunek ciepła sieciowego i marki EDF, stąd w kolejnych latach będziemy ją kontynuować.

Link do filmu z Drzwi otwartych: https://www.youtube.com/watch?v=Bp0drefPEug

 

Kliknij by zobaczyć powiększenie

 

Kliknij by zobaczyć powiększenie

 

Kliknij by zobaczyć powiększenie

 

Kliknij by zobaczyć powiększenie

 

Kliknij by zobaczyć powiększenie