Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Aktualności » Informacja z dn. 16.03.2015 r.

Kim jesteśmy

Aktualności

Informacja z dn. 16.03.2015 r.

Będziemy na targach "Od działki po dom" - Dołącz do nas!

PGE Toruń S.A., tradycyjnie uczestniczyć będzie w Targach Budownictwa i Targach Mieszkaniowych "OD DZIAŁKI PO DOM". Targi odbędą się 21 i 22 marca w Centrum Targowym "Park" przy ul. Szosa Bydgoska 3 w Toruniu. Podczas targów PGE Toruń S.A. zaprezentuje ofertę "Ciepło dla Torunia - dołącz do nas!".


Odwiedzjący targi dowiedzą się dlaczego ciepło z sieci jest najbardziej korzystnym sposobem ogrzewania oraz jak przyłączyć budynek do miejskiej sieci ciepłowniczej. Ponadto pokażemy jakie dodatkowe usługi, związane z ogrzewaniem, oferuje PGE Toruń S.A., w tym atrakcyjną usługę kompleksowej modernizacji węzłów cieplnych w budynkach.

 

Warto przypomnieć, że PGE Toruń S.A. kilkakrotnie otrzymywała nagrody w toruńskich Targach Budownictwa: najwyższą nagrodę - w 2013 r. Grand PRIX dla produktu "Ciepło sieciowe dla Starówki",  w 2014 r. - wyróżnienia dla produktu  "Telemetria dla Klienta - system monitorowania dostaw ciepła" oraz we wcześniejszych latach wyróżnienie dla produktów "ciepło sieciowe" i "ciepło przez cały rok".

 

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia stoiska PGE Toruń S.A.!