Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Aktualności » Informacja z dn.24.03.2015 r.

Kim jesteśmy

Aktualności

Informacja z dn. 24.03.2015 r.

Sukces PGE Toruń S.A. na toruńskich Targach - nagroda dla usług inwestycyjnych!

Usługa "Kompleksowa modernizacja zaopatrzenia budynków w ciepło" została doceniona przez komisję targową i otrzymała wyróżnienie w konkursie na najlepszy produkt Targów Budowlanych "OD DZIAŁKI PO DOM", które odbyły się 21/22 marca
w Toruniu.

PGE Toruń S.A. prezentował podczas targów swoją ofertę pod hasłem "Ciepło dla Torunia - dołącz do nas". Odwiedzający targi mogli dowiedzieć się jak przyłączyć budynek do miejskiej sieci ciepłowniczej oraz jakie usługi okołociepłownicze PGE Toruń S.A. oferuje mieszkańcom Torunia.

Usługą zgłoszoną do konkursu targowego i promowaną podczas targów była "Kompleksowa modernizacja zaopatrzenia budynków w ciepło". Jest to cały wachlarz usług inwestycyjnych, związanych z wykonaniem dla klienta wszelkich prac w budynku w zakresie ogrzewania m.in budowa lub modernizacja węzłów cieplnych, instalacji odbiorczej, montaż układów pomiarowych itp. W praktyce oznacza to pełnienie przez PGE Toruń S.A. funkcji tzw. Inwestora zastępczego, który realizuje wszystkie prace dla klienta związane z ogrzewaniem.

Komisja konkursowa doceniła kompleksowość usługi zgłoszonej przez PGE Toruń S.A. - zakres od projektowania, poprzez uzgodnienia, przygotowanie i nadzorowanie inwestycji, aż do jej realizacji, a także wygodę dla klientów i wysoką jakość wykonywanych prac. Komisja dokonując oceny opierała się między innymi na opiniach klientów, którzy skorzystali już z oferty i wystawili jej pozytywną ocenę.

Uzyskane wyróżnienie to duży sukces, potwierdzający zaufanie klientów do usług świadczonych przez PGE Toruń S.A..

Zapraszamy klientów do skorzystania z usług inwestycyjnych oferowanych przez PGE Toruń S.A..

Kontakt:

Biuro Obsługi Klienta PGE Toruń S.A.
tel. 56 65 94 340, fax. 56 65 917 59
e-mail: bok.edftorun@edf.pl

Kliknij by zobaczyć powiększenie

Kliknij by zobaczyć powiększenie

 

Kliknij by zobaczyć powiększenie