Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Aktualności » Informacja z dn. 30.10.2015 r.

Kim jesteśmy

Aktualności

Informacja z dn. 30.10.2015 r.

Przyłączenie budynku do msc w programie KAWKA

 

Gmina Miasta Toruń ogłosiła nabór wniosków do programu KAWKA III, polegającym na dofinansowaniu do kosztów likwidacji ogrzewania węglowego w budynkach.

Mieszkańcy Torunia, którzy zdecydują się na wymianę ogrzewania węglowego na niskoemisyjne - a takim jest ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej - mogą uzyskać nawet 65% dofinansowania z programu Kawka, ogłoszonego przez Narodowy i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

To doskonała okazja aby przyłączyć budynki do sieci ciepłowniczej i ogrzewać je czystym, bezpiecznym i wygodnym ciepłem. Po podłączeniu budynku do sieci następuje całkowita likwidacja emisji zanieczyszczeń w miejscu przyłączenia!

Wnioski na dofinansowanie należy składać w sekretariacie Wydziału Środowiska i Zieleni Urzędu Miasta Torunia, ul. Wały Gen. Sikorskiego 12, pokój nr 7, w terminie do 30 listopada 2015 r.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Torunia, właścicieli budynków, korzystających dotąd z ogrzewania węglowego do przyłączenia ich do sieci ciepłowniczej, w ramach programu Kawka. Służymy pomocą w wypełnieniu wniosków.

Wniosek KAWKA III - link - plik w formacie word.

 

Biuro Obsługi Klienta PGE Toruń S.A.
tel. 56 65 94 340, fax. 56 659 17 59
e-mail:
bok.edftorun@edf.pl