Strona główna » Kim jesteśmy » Biuro prasowe » Aktualności » Informacja z dn. 12.03.2018

Kim jesteśmy

Aktualności

Komunikat z dn. 12.03.2018 r.

Nieszczelność ciepłociągu i przerwa w dostawie ciepła 13.03.2018 r.

Służby techniczne PGE Toruń podczas występujących na początku marca mrozów zlokalizowały nieszczelności na ciepłociągu napowietrznym w okolicach Dworca Wschodniego. Zlokalizowane nieszczelności były przez nasze służby na bieżąco monitorowane. Ze względu na konieczność utrzymania dostaw ciepła dla odbiorców przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, zdecydowano przełożyć prace usuwające nieszczelność na wtorek 13.03, w którym prognozowane są wysokie dodatnie temperatury zewnętrzne. 

Prace naprawcze na ciepłociągu spowodują przerwę w dostawach ciepła i ciepłej wody  13.03.2018 r. od godziny 9.00 do ok. godziny 18.00.

Przerwa w dostawie ciepła dotyczy odbiorców ciepła sieciowego zlokalizowanych na zachód od ul. Skłodowskiej-Curie czyli dla osiedli: Mokre, Starówka, Jar. Bydgoskie, Młodych, Koniuchy, Wrzosy, Tysiąclecia, Jakubskie.

Dostawa ciepła odbywać się będzie nieprzerwanie dla osiedli: Rubinkowo, Skarpa, ul. Olsztyńskiej oraz rejonu ul. Polnej, Chrobrego i Mazowieckiej.

 

Klienci są dzisiaj (12.03.2018 r.) informowani o planowej przerwie w dostawie ciepła i ciepłej wody.

 

Z uwagi na okres grzewczy, obecne prace naprawcze są tymczasowym zabezpieczeniem bieżących dostaw ciepła dla odbiorców. Pełna modernizacja uszkodzonego fragmentu sieci będzie realizowana w okresie korzystniejszy dla odbiorców, czyli  wiosenno-letnim.

Przepraszamy mieszkańców za te niedogodności. Dokładamy wszelkich starań, aby wspomniane prace wykonać w możliwie jak najkrótszym czasie i jak najszybciej przywrócić naszym odbiorcom dostawy ciepła i ciepłej wody.